Injector Managment AB är ett konsultföretag inom fastighetsteknik. Med vår erfarenhet är vi ditt stöd inom projekteringsledning, installationssamordning, teknisk förvaltning, m.m.

Kontakta oss

Projektledare / Projekteringsledare
Pontus Ringaby
Pontus.ringaby@injectorab.se
+46 70 278 17 00

Projektledare / Installationsledare
Leif Bengtsberg
Leif.bengtsberg@injectorab.se
+46 70 286 87 07

Byggledare
Topi Nieminen
Topi.nieminen@injectorab.se
+46 72 718 51 03

Ventilationsexpert
Håkan Dagerborn
Hakan.dagerborn@injectorab.se
+46 72 718 50 24

Bitr. projektledare / bitr. projekteringsledare
Malin Pehrson
Malin.pehrson@injectorab.se
+46 72 718 51 06

Installationssamordnare / besiktningsman VVS
Ragnar Jung
Ragnar.jung@injectorab.se
+46 70 744 51 27

Kontaktformulär

Skicka era uppgifter så kontaktar vi
er så fort som möjligt.